Specialturer med Norrgårds Busstrafik

Nendanstående tidtabeller är beställningstrafik från Norrgårds Busstrafik. Bolaget erbjuder showpaket med buss, mat och program. Bokning och ytterligare info på deras HEMSIDA. Förfrågningar/reservationer: 045 - 124 7300. Observera att förhandsanmälan krävs.

21.9 (A tribute to Aretha Franklin).
 

15:00    Bennäs Kommungård    
15:20    Jakobstad  busstation     
15:40    Nykarleby Torg    
15:50    Munsala Berras     
16:05    Oravais ABC    
16:15    Kaitsor HMK    
16:30    Vörå Grillen    
16:40    Tessies Cafe , Vassor    
16:50    Kvevlax Backen     
17:00    Smedsby    
17:05    Vasa Stadshus     
17:35    Åminne   

Åminne Folkpark

Paviljongvägen 21
66100 Malax